JAK_ZAMAWIAĆ?

____

Każda poniższa metoda zamówienia zegarka jest dobra:

-poprzez "koszyk" (polecana metoda)
-poprzez e-mail na adres: kontakt@zegarki24h.com
-poprzez SMS wysłany na nr  516 602 767 (tylko SMS)

WYSYŁKA

Towar wysyłamy ubezpieczonymi przesyłkami kurierskimi za pobraniem (płatnymi przy odbiorze) docierającymi w ciągu jednego dnia roboczego od dnia nadania. Koszt wysyłki to 25zł.


Zwroty:

Klient ma prawo zwrócić towar lub wymienić go na inny model w ciągu 14 dni od otrzymania - prosimy o nieużywanie zegarków i nierozfoliowywanie bransolet - zegarki używane lub z rozfoliowanymi bransoletami nie podlegają zwrotowi.

O ZEGARKACH

"Czy wszystkie funkcje zegarków działają?" 

To najczęstsze pytanie, jakie Państwo zadają. Wszystkie oferowane przez nas zegarki są w pełni funkcjonalne i nie posiadają wskaźników-atrap. Działają zarówno duże wskazówki, jak też małe okrągłe wskaźniki i okienka. Funkcje, jakie działają w zegarkach (o ile występują):
- czas
- czas 24h
- dzień miesiąca
- dzień tygodnia
- miesiąc*
- rok*
- stoper (sekundy, minuty, godziny)**
- wskaźnik rezerwy chodu

*    - te wskaźniki należy ręcznie przestawić po zakończeniu miesiąca/roku
**  - małe wskaźniki stopera działaja w zegarkach z mechanizmami kwarcowymi i szwajcarskimi automatami, w pozostałych zegarkach stoper, o ile występuje w oryginale, działa jako dzień miesiąca, dzień tygodnia i/lub czas 24-godzinny (jest ruchomy i nie jest atrapą)

"Czy zegarki się nadają do codziennego użytku i będą działały dłużej, niż rok?" 

Tak, mimo, że nazywamy je "replikami zegarków" czy "zegarkami kolekcjonerskimi", są to w pełni funkcjonalne czasomierze i nadają się do codziennego, długookresowego użytkowania. Po okresie gwarancyjnym realizujemy odpłatny serwis i naprawy zakupionych u nas zegarków.Rodzaje mechanizmów:

Mechanizm automatyczny (samonakręcający się od noszenia)
Zegarki mechaniczne, wyposażone dodatkowo w automatyczny naciąg, który wykorzystuje naturalny ruch ręki do nakręcania sprężyny napędowej. Dzięki tej funkcji ręczne nakręcanie mechanizmu nie jest konieczne - choć w większości przypadków możliwe. Dokładność odmierzania czasu jest taka sama, jak w zegarkach mechanicznych nakręcanych koronką.

Mechanizm kwarcowy (na baterię)
Zegarki zasilane baterią wykorzystują drgania kryształu kwarcu, dzięki czemu możliwe jest odmierzanie czasu. Ten mechanizm czerpie swoją energię z baterii, dodatkowo posiada w swojej budowie rezonator kwarcowy, dzięki któremu charakteryzuje się znacznie dokładniejszym odmierzaniem czasu, jego dobowe odchylenia pozostają niezauważalne.


Zegarki mechaniczne (nakręcane ręcznie)
Działają one w oparciu o skomplikowany mechanizm czerpiący energię z naciągniętej ręcznie sprężyny, która rozwijając się, napędza cały czasomierz. Zegarek należy ręcznie nakręcić koronką raz dziennie lub co drugi dzień - w zależności od zegarka.


Szwajcarski automat (ETA/VALJOUX) 
Najwyższej klasy mechanizmy ETA oraz VALJOUX 7750 to napędy automatyczne z możliwością ręcznego naciągu koronką i - co nie występuje w standardowych automatycznych mechanizmach - w pełni działającą funkcją stopera ( o ile w danym modelu występuje ta funkcja). Najwyższa jakość mechaniki i funkcjonalność oryginałów.Rodzaje szkiełek:

Szkiełko to przezroczysty element, przez który widoczna jest tarcza lub mechanizm zegarka. Wyróżniamy:
Szkła mineralne (utwardzane) - wykonane na bazie krzemu, o wysokiej odporności na zarysowania.
Szkła szafirowe - najtwardsze z dostępnych szkieł, produkowane z syntetycznego szafiru. Twardość w skali Mohsa wynosi od 7 do 9, bardzo odporne na zarysowania. W szkłach szafirowych często wykorzystuje się powłokę antyrefleksyjną, dzięki której szkiełko jest bardziej przejrzyste, nawet przy mocnym słońcu - takie zegarki mają na naszych zdjęciach niebieską poświatę..


Wymiary zegarków:

(1) Szerokość z koronką (mm) - maksymalna szerokość zegarka z koronką służącą do ustawiania czasu.
(2) Grubość (mm) - maksymalna grubość koperty zegarka (bez wypukłego szkiełka).

Zdjęcia zegarków:

Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowane repliki zegarków i są wykonane przez nas. Zdjęcia są robione przy sztucznym oświetleniu i nie są poddane żadnej obróbce ani modyfikacji graficznej. 

GWARANCJA__

Gwarancja obejmuje:

-dokładny chód zegarka
-minimalną rezerwę chodu zegarka automatycznego umożliwiającą noszenie go w dzień i odkładanie w nocy bez przerwy w pracy zegarka
-powłoki galwaniczne zegarka (mówiąc kolokwialnie "nieścieranie się koloru")

Okres naprawy gwarancyjnej:

Najczęściej 1-2 tygodnie, ale może się wydłużyć maksymalnie do 21 dni roboczych w skomplikowanych przypadkach. Klient pokrywa koszt wysyłki do nas, firma zegarki24h.com pokrywa koszt wysyłki z powrotem do klienta.


Gwarancja nie działa, jeśli nastąpiło któreś z poniższych zdarzeń:

-zegarek został zalany wodą
-nastąpiło urwanie koronki (może się to wydarzyć, gdy ta odciągana jest niesymetrycznie, czyli podważana przy odciąganiu od koperty tylko z jednej strony)
-nastąpiło urwanie przycisku
-uszkodzenie powstało wskutek uderzenia, bądź niewłaściwego użytkowania (uszkodzenie mechaniczne)
-uszkodzenie powstało wskutek naprawy na własną rękę
-uszkodzenie powstało wskutek kręcenia wskazówek do tyłu
-uszkodzenie powstało wskutek wciskania przycisków przełączających datę wtedy, gdy następuje jej automatyczne -przełączanie przez zegarek (od godz. 19:00 wieczorem do 5:00 rano) -> datę zegarka należy ustawiać wtedy, gdy zegarek wskazuje czas w zakresie godzin 5:00-20:00


W każdym z przypadków, w których gwarancja nie funkcjonuje lub utraciła ważność wskutek upływu czasu jej trwania, prosimy o kontakt w sprawie odpłatnej naprawy - "po kosztach".


Wysyłamy za pobraniem

516 602 767

(Tylko SMS)

Najlepsze zegarki kolekcjonerskie


ZOBACZ WSZYSTKIE PROMOCJE

Repliki zegarków dziś są wyszukiwane przez wielu internautów. Nasza strona oferuje repliki wszystkich najbardziej pożądanych marek zegarków kolekcjonerskich. Zegarek to bardzo ważny element garderoby każdego prawdziwego mężczyzny oraz kobiety, a dobra replika zegarka pozwoli na zaspokojenie swoich marzeń. Każdy mężczyzna pragnie posiadać zegarek wysokiej klasy i to właśnie repliki zegarków mogą zaspokoić to pragnienie. Na naszej stronie internetowej dostępne repliki zegarków są najwyższej klasy, dzięki czemu są nie do poznania pomiędzy znanymi zegarkami. Dobrze wykonana replika zegarka to jeden z nielicznych elementów biżuterii męskiej oraz damskiej, jednoznacznie można napisać, że najważniejszy element dodatku u mężczyzny. Zegarek to bez dwóch zdań widoczny i najważniejszy element prestiżu. Zegarek to coś więcej niż zwykły przedmiot, to pokazanie klasy u mężczyzny. Dobra replika zegarka to niesamowicie artystyczne i techniczne dzieło sztuki, to synonim naszej pozycji wśród osób z którymi się otaczamy oraz naszego gustu i wiedzy. Nasza firma oferuje repliki zegarków wielu marek. Nasze repliki zegarków dedykowane są dla osób, dla których dobra replika zegarka to coś więcej niż czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi replikami zegarków.