Gwarancja obejmuje:

  • dokładny chód zegarka
  • minimalną rezerwę chodu zegarka automatycznego umożliwiającą noszenie go w dzień i odkładanie w nocy bez przerwy w pracy zegarka
  • powłoki galwaniczne zegarka (mówiąc kolokwialnie "nieścieranie się koloru")

Okres naprawy gwarancyjnej:

najczęściej do 1 tygodnia, ale może się wydłużyć maksymalnie do 21 dni roboczych w skomplikowanych przypadkach. Klient pokrywa koszt wysyłki do nas, firma zegarki24h.com pokrywa koszt wysyłki z powrotem do klienta.

Gwarancja traci ważność, jeśli nastąpiło któreś z poniższych zdarzeń:

  • zegarek został zalany wodą
  • nastąpiło urwanie koronki (może się to wydarzyć, gdy ta odciągana jest niesymetrycznie, czyli podważana przy odciąganiu od koperty tylko z jednej strony)
  • nastąpiło urwanie przycisku
  • uszkodzenie powstało wskutek uderzenia, bądź niewłaściwego użytkowania (uszkodzenie mechaniczne)
  • uszkodzenie powstało wskutek naprawy na własną rękę
  • uszkodzenie powstało wskutek kręcenia wskazówek do tyłu
  • uszkodzenie powstało wskutek wciskania przycisków przełączających datę wtedy, gdy następuje jej automatyczne przełączanie przez zegarek (od godz. 19:00 wieczorem do 5:00 rano)

W każdym z przypadków, w których gwarancja traci własność, prosimy o kontakt w sprawie odpłatnej naprawy - "po kosztach".


Wysyłamy za pobraniem

516 602 767

(Tylko SMS)

Najlepsze zegarki kolekcjonerskie


ZOBACZ WSZYSTKIE PROMOCJE

Repliki zegarków dziś są wyszukiwane przez wielu internautów. Nasza strona oferuje repliki wszystkich najbardziej pożądanych marek zegarków kolekcjonerskich. Zegarek to bardzo ważny element garderoby każdego prawdziwego mężczyzny oraz kobiety, a dobra replika zegarka pozwoli na zaspokojenie swoich marzeń. Każdy mężczyzna pragnie posiadać zegarek wysokiej klasy i to właśnie repliki zegarków mogą zaspokoić to pragnienie. Na naszej stronie internetowej dostępne repliki zegarków są najwyższej klasy, dzięki czemu są nie do poznania pomiędzy znanymi zegarkami. Dobrze wykonana replika zegarka to jeden z nielicznych elementów biżuterii męskiej oraz damskiej, jednoznacznie można napisać, że najważniejszy element dodatku u mężczyzny. Zegarek to bez dwóch zdań widoczny i najważniejszy element prestiżu. Zegarek to coś więcej niż zwykły przedmiot, to pokazanie klasy u mężczyzny. Dobra replika zegarka to niesamowicie artystyczne i techniczne dzieło sztuki, to synonim naszej pozycji wśród osób z którymi się otaczamy oraz naszego gustu i wiedzy. Nasza firma oferuje repliki zegarków wielu marek. Nasze repliki zegarków dedykowane są dla osób, dla których dobra replika zegarka to coś więcej niż czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi replikami zegarków.